Klasa Okręgowa » Leszno |
|
dzisiaj: 326, wczoraj: 203
ogółem: 1 689 958
statystyki szczegółowe
Zaktualizowany został terminarz rozgrywek dostępny na stronie.
Można już go przeglądać poprzez zakładkę Terminarz w menu po lewej stronie lub klikając więcej >>>
Terminarz rozgrywek ligi: LESZNO KLASA B GR. 1
RUNDA II
Kolejka: 10 w dniach 09-04-2011/10-04-2011
TUR Turew
|
- GKS TĘCZA-OSA Osieczna niedz. g. 12,00
|
KS LUDWINOWO
|
- GROM Czeluścin sob. g. 16,00
|
PROMIEŃ Sarbinowo
|
- ISKRA Długie Stare niedz. g. 12,00
|
PROMIEŃ Krzywiń
|
- KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO niedz. g. 16,00
|
PIAST Spytkówki
|
- START Starkowo niedz. g. 15,00
|
Kolejka: 11 w dniach 17-04-2011 /niedziela/
PIAST Spytkówki
|
- TUR Turew g. 11,00
|
START Starkowo
|
- PROMIEŃ Krzywiń g. 15,00
|
KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
- PROMIEŃ Sarbinowo g. 14,00
|
ISKRA Długie Stare
|
- KS LUDWINOWO g. 12,00
|
GROM Czeluścin
|
- GKS TĘCZA-OSA Osieczna g. 15,00
|
Kolejka: 12 w dniach 30-04-2011 /sobota/ godz. 16,30
TUR Turew
|
- GROM Czeluścin
|
GKS TĘCZA-OSA Osieczna
|
- ISKRA Długie Stare
|
KS LUDWINOWO
|
- KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
PROMIEŃ Sarbinowo
|
- START Starkowo
|
PROMIEŃ Krzywiń
|
- PIAST Spytkówki
|
Kolejka: 13 w dniach 07-05-2011 /sobota/ godz. 17,00
PROMIEŃ Krzywiń
|
- TUR Turew
|
PIAST Spytkówki
|
- PROMIEŃ Sarbinowo
|
START Starkowo
|
- KS LUDWINOWO
|
KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
- GKS TĘCZA-OSA Osieczna
|
ISKRA Długie Stare
|
- GROM Czeluścin
|
Kolejka: 14 w dniach 15-05-2011 /niedziela/
TUR Turew
|
- ISKRA Długie Stare g. 11,00
|
GROM Czeluścin
|
- KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO g. 15,00
|
GKS TĘCZA-OSA Osieczna
|
- START Starkowo g. 12,00
|
KS LUDWINOWO
|
- PIAST Spytkówki g. 12,00
|
PROMIEŃ Sarbinowo
|
- PROMIEŃ Krzywiń g. 16,00
|
Kolejka: 15 w dniach 22-05-2011 /niedziela/
PROMIEŃ Sarbinowo
|
- TUR Turew g. 12,00
|
PROMIEŃ Krzywiń
|
- KS LUDWINOWO g. 16,00
|
PIAST Spytkówki
|
- GKS TĘCZA-OSA Osieczna g. 17,00
|
START Starkowo
|
- GROM Czeluścin g. 14,00
|
KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
- ISKRA Długie Stare g. 15,00
|
Kolejka: 16 w dniach 28-05-2011 /sobota/ godz. 17,30
TUR Turew
|
- KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
ISKRA Długie Stare
|
- START Starkowo
|
GROM Czeluścin
|
- PIAST Spytkówki
|
GKS TĘCZA-OSA Osieczna
|
- PROMIEŃ Krzywiń
|
KS LUDWINOWO
|
- PROMIEŃ Sarbinowo
|
Kolejka: 17 w dniach 04-06-2011 /sobota/ g. 18,00
KS LUDWINOWO
|
- TUR Turew
|
PROMIEŃ Sarbinowo
|
- GKS TĘCZA-OSA Osieczna
|
PROMIEŃ Krzywiń
|
- GROM Czeluścin
|
PIAST Spytkówki
|
- ISKRA Długie Stare
|
START Starkowo
|
- KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
Kolejka: 18 w dniach 12-06-2011 /niedziela/ godz. 14,00
TUR Turew
|
- START Starkowo
|
KS BŁĘKITNI KĄKOLEWO
|
- PIAST Spytkówki
|
ISKRA Długie Stare
|
- PROMIEŃ Krzywiń 11.06 g. 18,00
|
GROM Czeluścin
|
- PROMIEŃ Sarbinowo
|
GKS TĘCZA-OSA Osieczna
|
- KS LUDWINOWO
|
UWAGA:
- Promień Sarbinowo swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w Poniecu.
- KS Ludwinowo swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w Pępowie.
Mecze barażowe o awans do klasy „A”:
19.06.2010 r. /niedziela/ godz. 16,00
II miejsce w klasie „B” gr. I – II miejsce w klasie „B” gr. II
26.06.2010 r. /niedziela/ godz. 16,00
II miejsce w klasie „B” gr. II – II miejsce w klasie „B” gr. I
Wydział Gier i Ewidencji
OZPN Leszno
|
Mecze sparingowe |
Najbliższa kolejka 1 |