Wynik sparingu: KS 2 : 5 Zjednoczeni

2 : 3 Łukasz Nowak

2 : 4 Mateusz Wozich

2 : 5 Mateusz Wozich

KS Ludwinowo : T. Stachowiak - B. Majewski(P. Poślednik), M. Waleński, R. Poślednik, K. Stachowiak - P. Majewski(B. Piotrowiak), D.Zaworowski, J. Matuszak, A. Lisiecki(B. Ptak) - Ł. Sarbinowski(P. Kamieniarz), J. Szczęsny

_________________________________________

W pierwszym meczu kontrolnym KS Ludwinowo przegrał 5:2 z liderem Klasy "A", zespołem Zjednoczonych Pudliszki 5:2. Na przerwę podopieczni trenera Chorały schodzili z jednobramkowym prowadzeniem, po golu Jakuba Szczęsnego. Po zmianie stron szybko wyrównującą bramkę zdobył zespół z Pudliszek. KS wyszedł ponownie na prowadzenie po rzucie karnym, który wywalczył Paweł Kamieniarz. "Jedenastkę" na bramkę pewnym uderzeniem zamienił Szczęsny, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu. Zjednoczeni ruszyli do zdecydowanych ataków czego efektem były kolejne trafienia. Duży w nich udział zawodników KS-u, którym ewidentnie brakowało już sił, przez co popełniali proste błędy indywidualne. Podsumowując ... Po dobrej pierwszej połowie w której to zawodnicy z Ludwinowa dyktowali warunki, w drugiej Zjednoczeni bezlitośnie ukarali KS za szkolne wręcz błędy i ostatecznie wygrali 2:5.

Już za tydzień kolejny sparing, w którym KS Ludwinowo zmierzy się z CKS Zduny(lider kaliskiej Klasy "A").

Szczegóły dotyczące sparingu z CKS wkrótce.

autor: ~re 2011-02-12 17:51:29

avatar po waszych błedach przeciez wy nie umiecie wogóle grać macie szczescie ze aby 5 bramek wam wbili haha

autor: ~ADMIN 2011-02-14 22:40:56

avatar ZE WZGLĘDU NA ŻENUJĄCY POZIOM WYPOWIEDZI ORAZ KOMENTARZE NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM MECZU, WSZYSTKIE WPISY ZOSTAŁY TYMCZASOWO ZABLOKOWANE. TO, ŻE KOMENTARZE NIE SĄ MODEROWANE, NIE OZNACZA ŻE MOŻNA OBRAŻAĆ KAŻDY KLUB W OKOLICY I PISAĆ CO KOMU ŚLINA NA JĘZYK PRZYNIESIE. INTERNET NIE JEST ANONIMOWY. Z 22 KOMENTARZY, 8 POCHODZI OD JEDNEJ OSOBY, UKRYTEJ POD KILKOMA NICKAMI, CHCĄCEJ SKŁÓCIĆ OKOLICZNE KLUBY.