5 pytań do ...

• autor: Admin, 2010-11-17 10:33

O odpowiedź na kilka pytań poprosiłem zawodnika KS-u Ludwinowo

Bogusława Ptaka.

Wywiad w rozwinięciu newsa.

kliknij więcej >>>

1. W rundzie jesiennej byłeś jednym z podstawowych zawodników. Jak ocenisz współpracę z trenerem Chorałą?

Bogusław Ptak - "Faktycznie na dziesięć meczy, w ośmiu wychodziłem w pierwszym składzie. Myślę że najlepiej zagrałem w dwóch pierwszych spotkaniach, w których zdobyłem bramki, później szło mi trochę gorzej. Zawiodłem kibiców i kolegów z drużyny. Moje rzuty wolne nie były tak wykonywane jak w meczu derbowym w Czeluścinie, czy w poprzednim sezonie w Długich Starych.. Z trenerem Chorałą współpracuje mi się znakomicie, ponieważ jest doświadczonym piłkarzem a także dobrym trenerem. Zawsze czy to na treningach czy na meczu, stara się nam przekazać całą wiedzę jaką posiada."

2. Który z nowych zawodników, którzy wzmocnili KS przed sezonem jest według ciebie największym wzmocnieniem?

Bogusław Ptak - "Wszyscy zawodnicy którzy dołączyli do drużyny są wzmocnieniami. Każdy wnosi coś nowego. Nie mogę nikogo oceniać indywidualnie bo najważniejsze jest dobro drużyny."

3. Jesteś związany z KS-em już od jakiegoś czasu. Jak ocenisz organizację oraz atmosferę panującą w Klubie?

Bogusław Ptak - "Organizacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy oraz trener mają świetne warunki do pracy. Zarząd dba aby niczego nam nie brakowało. Aspiracje są na pewno wyższe niż "B" Klasa. Co do atmosfery to ciężko ją opisać słowami. KS jest wyjątkowy, bardzo dobrze się w nim czuję. Nie ma takiego drugiego Klubu."

4.Co trzeba poprawić aby na wiosnę regularnie zdobywać punkty?

Bogusław Ptak - "Myślę że na wiosnę wszyscy musimy regularnie trenować. Indywidualnie muszę dopracować rzuty wolne. Chciałbym także aby trener wypróbował mnie w napadzie."

5. Jak ocenisz swoją grę i grę klubu w minionej rundzie?

Bogusław Ptak - "Swoją grę oceniam średnio, myślę że na wiosnę zagram lepiej. Grę Klubu oceniam poprawnie. Może miejsce w tabeli nie jest zadowalające, jednak nie tracimy dużo punktów i powalczymy na wiosnę. Mam nadzieje ze pokażemy na co nas stać. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić kolegów z drużyny, trenera, zarząd, sponsorów oraz kibiców którzy wspierają nas w każdym meczu."