statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing z Orłem na remis.

• autor: Admin, 2010-08-08 17:43

KS Ludwinowo w kolejnym meczu sparingowym zremisował 2 : 2 z beniaminkiem Klasy "A", drużyną Orła Lipno.

Bramki dla KS-u zdobyli Krzysztof Stachowiak i Paweł Majewski.

Piłkarze KS-u po dobrej grze remisują z drużyną z Lipna.

• Komentarzy [2]
  • czytano: [733]

autor: ~zawodnik 2010-08-10 11:33:41

avatar Myślę że naszym problemem jest skuteczność strzałów na bramkę. Stwarzamy sobie mnóstwo okazji do zdobycia bramki, a wykorzystujemy 1 czy 2. Trzeba nad tym popracować. Występuje także problem z dekoncentracją, przez co dajemy się zaskoczyć jak np. w Lipnie pozwalamy sobie strzelić 2 bramki w 2 minuty. Później my mamy okazję zdobyć 2 bramki w 1 minutę a zdobywamy 1 albo 0.. Bramkarz musi poprawić

autor: ~zawodnik 2010-08-10 11:44:32

avatar poprawić wyjścia na przedpola oraz komunikację i współpracę z obrońcami bo z resztą nie ma problemów. Kolejna sprawa. Trzeba sobie tak zaplanować weekend, żeby na meczu być w jak najlepszej dyspozycji. Jeszcze bardziej poprawić frekwencję na treningach. Wiem że każdy ma pracę, a pracę trzeba w dzisiejszych czasach szanować, ale trening jest bardzo ważny i każdy o tym wie. Pozdrawiam.