Zwycięstwo KS-u !!!

• autor: Admin, 2010-04-26 05:05

KS Ludwinowo pokonał na "własnym" boisku Błękitnych Kąkolewo 2:1.

Obie bramki dla "biało - niebieskich" zdobył Jarosław Lisiecki, gol dla Błękitnych padł po rzucie karnym.

Relacja z meczu w rozwinięciu newsa >>>

KS LUDWINOWO   2                    1   BŁĘKITNI KĄKOLEWO

1 : 0 Lisiecki (asysta Pomykała)

2 : 0 Lisiecki (asysta Stachowiak,po dośrodkowaniu Biernackiego)

2 : 1 Błękitni Kąkolewo (rzut karny, faulował D. Sobuś)

KS LUDWINOWO

Lorenc

Majewski, D. Sobuś, Waleński, Ptak

Zaworowski

Zjeżdżałka, Stachowiak

Biernacki(Jakubowski)

Lisiecki(Kamieniarz), Pomykała(Piotrowiak)

Po meczu powiedzieli

Jarosław Lisiecki (napastnik KS-u) - "Pierwsze 15 minut zagraliśmy słabo i daliśmy się zepchnąć na własną połowę, później było już lepiej czego efektem były bramki i efekt końcowy w postaci zwycięstwa. Oczywiście cieszę się ze zdobytych goli, jednak najważniejsze jest dla mnie zawsze dobro drużyny i wynik a nie własne statystyki. Przy pierwszej zdobytej bramce nie uderzyłem tak jak do końca chciałem, jednak piłka znalazła się w siatce i to się liczy. Co do drugiej bramki to także miałem sporo szczęścia, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na bramkę uderzał Krzysztof Stachowiak, a ja zmieniłem tor lotu piłki przez co bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję. Mogłem w tym meczu zdobyć więcej goli, jednak bramkarz gości był dzisiaj w dobrej dyspozycji i popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami. Myślę że ten mecz jest zapowiedzią poprawy wyników KS-u, co udowodnimy już w następnym meczu."

Artur Lorenc (bramkarz KS-u) - "Liczy się zwycięstwo i trzy punkty, ale moim zdaniem mogliśmy strzelić minimum 3 bramki więcej i nie martwić się o wynik w końcówce. Bardzo cieszy mnie fakt, że w końcu udało mi się zadebiutować w barwach KS-u w meczu ligowym, i co najważniejsze zakończonym zwycięstwem. Nie miałem dzisiaj dużo pracy, co było głównie efektem dobrej gry w defensywie. Niestety nie udało się nam zagrać na zero z tyłu. Rzut karny to loteria, zabrakło szczęścia żeby go obronić. Ten mecz pokazał że potrafimy grac w piłę i niektórzy zbyt szybko nas skreślili. Chciałbym żeby drużyna w następnym meczu udowodniła, że dzisiejsze zwycięstwo to coś więcej niż chwilowy przebłysk formy i dopiero w meczu z Turem pokażemy na co nas tak naprawdę stać."

autor: ~osa osieczna 2010-04-26 11:12:18

avatar gratulacje pokonaliscie burakow , powodzenia w turwi mozecie im spokojnie punkty urwac . pozdro z osiecznej

autor: ~bubu 2010-04-26 11:55:24

avatar gratulacje dla piotrka za 2 bramki w tym sezonie..

autor: ~p.r.z. 2010-04-26 14:31:27

avatar BRAWO DZIADEK!!!! BRAWO CAŁA DRUŻYNA!!!! Szkoda tylko nerwów w końcówce bo wynik mógł być ustalony dużo wcześniej. Ten mecz pokazał że można się zmobilizować i zagrać na niezłym poziomie. Mam nadzieję że koleje mecze nie będą gorsze a wyniki podobne bo limit porażek już wyczerpano.

autor: ~Jan 2010-04-27 00:05:33

avatar Cia - pa - ta !!! Brawo cały zespół !!! Oby to był przełomowy moment i teraz już było z górki. A tak na marginesie kto by pomyślał jak zakładaliście klub że Witas będzie najlepszym strzelcem. Słowa uznania dla niego.

autor: ~Pepowo 2010-04-27 14:45:30

avatar Cieszcie się że Kąkolewo nie wykorzystało swoich sytuacji

autor: ~kibicol 2010-04-27 15:03:11

avatar Chciałbym pogratulować drużynie KS-u. Niezłe widowisko, dużo nerwów tak jak lubie;)) Bez napinki w Turewie a można jakieś punkty im urwać. Powodzenia

autor: ~Do Pepowo 2010-04-27 15:07:47

avatar Byłem na meczu i Kąkolewo za wiele okazji nie miało. Dobrego, celnego i silnego strzału, przy którym bramkarz musiałby się jakoś szczególnie wysilić nie oddali chyba żadnego.

autor: ~Grek 2010-04-27 21:53:15

avatar Brawo "KS LUDWINOWO" oby tak dalej

autor: ~on 2010-04-28 12:40:31

avatar Turew, Czeluścin a później to już tylko A klasa. Panowie nie popadajcie w samozachwyt.

autor: ~yu 2010-04-28 21:54:15

avatar do samozachwytu to daleko kolego ...... narazie chłopaki cieszą sie z wygranej i to im pozwoli uwierzyc w siebie. Panowie dobrze wejsc w mecz z TUREM a wynik bedzie ok. POWODZENIA