Bezbarwna porażka.

• autor: Admin, 2010-04-05 14:23

KS Ludwinowo przegrał 7:2 sparing z "A" Klasową drużyną Rolgos Sowiny.
Widoczny był brak zawodników z podstawowego składu oraz wartościowych zmienników.
Także boisko (które było w kiepskim stanie) nie pomagało zawodnikom KS-u.
Podopieczni trenera Chorały, lubią grać techniczną, szybką piłkę z klepki, co na boisku w Sowinach było niemal niewykonalne.

Bardzo dobre, prostopadłe podanie od Biernackiego otrzymał Lisiecki, wbiegł na pełnej szybkości w pole karne i został sfaulowany przez obrońcę Rolgosu. Pewnym egzekutorem okazał się Zjeżdżałka, uderzając w lewy róg, gdy bramkarz poszybował w prawą stronę.

Długi wykop Jakubowskiego mija jednego z obrońców Rolgosu. Piłkę przejmuje Zjeżdżałka, zagrywa ją lobem nad drugim z obrońców do Lisieckiego który nie ma najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Warto odnotować także bardzo dobre uderzenie Ptaka z rzutu wolnego (piłka po precyzyjnym strzale lewą nogą, trafiła w spojenie słupka z poprzeczką) oraz sytuację w której Zjeżdżałka lobował bramkarza (który z najwyższym trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką). Także Biernacki miał swoją okazję w tym meczu; (po jego dobrym uderzeniu z przed pola karnego, bramkarz w efektowny sposób wybił piłkę na rzut rożny)

____________________________________________________________

Z powodu absencji obu bramkarzy KS-u, między słupkami stanął Jakubowski. Waldek w kilku sytuacjach zachował się bardzo dobrze, ratując swoją drużynę przed utratą bramki.

Już 3 minucie meczu (z powodu naciągnięcia mięśnia dwugłowego uda) boisko musiał opuścić Piotrowiak, a na prawym skrzydle zastąpił go Stelmaszyk.

Ok. 65 minuty w starciu o górną piłkę ucierpiał Waleński. Mikołaj został przypadkowo uderzony w nos. Po zatamowaniu krwawienia obrońca KS-u kontynuował grę.

KS Ludwinowo

Jakubowski - Majewski, K. Sobuś, Waleński, Ptak - Piotrowiak
(3' Stelmaszyk), Zaworowski, Zjeżdżałka, Pomykała - Biernacki, Lisiecki

Z różnych powodów w sparingu nie zagrali :

Wielebiński (bramkarz)
Lorenc (bramkarz)
Pepliński (obrońca)
D. Sobuś (obrońca)
Kamieniarz (pomocnik)
Bartkowiak (pomocnik)
Stachowiak (pomocnik)
Andrzejewski (napastnik)

autor: ~ks 2010-04-09 10:12:06

avatar Panowie trzeba sie wziąść do pracy bo z taką grą nic nie zrobimy w tej rundzie.wszyscy na trening i na ligowy mecz każdy musi być do dyspozycji trenera.