Runda rewanżowa okiem Admina.

• autor: Admin, 2010-01-26 23:13
Krótki opis wszystkich spotkań czekających Nasz KS na wiosnę.

Pierwszy mecz wyjazdowy do Ziemnic (tam ekipa z Osiecznej rozgrywa mecze w roli gospodarza) będzie okazją do odegrania się za porażkę w debiucie KS-u w lidze. Nie byłem na pierwszym meczu KS-u z Tęczą-Osą  więc na temat rywala ciężko zabrać głos.

Dwie pauzy, następujące kolejno po sobie. Raczej kiepska opcja, dwa tygodnie bez meczu o stawkę.

Ciekawy wyjazd do Długich Starych. Miejscowość na trasie Leszno - Wschowa. Iskra wyprzedza KS zaledwie o punkt w tabeli ligowej.

Mecz u siebie z Błękitnymi. W Kąkolewie zagraliśmy moim zdaniem bardzo dobry mecz, czas na swoim podwórku potwierdzić wyższość nad rywalem.

Ciężki mecz wyjazdowy z Turem Turew. Tur nie zagrał może w Pępowie pięknej piłki, ale wygrał 0-2 i jest aktualnie na drugim miejscu w tabeli.

Derby u siebie z Czeluścinem. Myślę że jeden z ważniejszych meczy w całym sezonie. W Czeluścinie Ludwinowo uległo Gromowi 1-0, jednak WGiE OZPN Leszno zweryfikował wynik na 0-3 dla KS-u.

Wyjazd do Gostynia. Trzeba zawalczyć, może być ciężko. Jednak Orzeł Lipno potrafił wywieść punkt z boiska w Gostyniu, także biegać, walczyć i się starać.

Mecz u siebie z Promieniem. W Sarbinowie po ciekawym spotkaniu remisujemy 4-4 (z Waldziem w roli bramkarza:)) Także rewanż zapowiada się interesująco.

Po dość bezbarwnym meczu remisujemy w Pępowie z Piastem 2-2. Obie ekipy mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść jednak mecz zakończył się remisem. Czas na rewanż w Spytkówkach.

Na zakończenie mecz w Pępowie z Orłem. w Lipnie osłabieni brakiem Krzycha i Ciapaty przegrywamy po dobrym spotkaniu i ambitnej walce 3-2. Wypadałoby na zakończenie godnie pożegnać się z kibicami którzy byli z KS-em na każdym meczu, także na wyjazdach. Miejmy nadzieję że na wiosnę także będą :)

Zachęcam do zabierania głosu.

autor: ~garcz 2010-01-27 09:30:43

avatar Panowie pierwsze 3 mecze bedą decydujące  !!!

autor: ~cas 2010-01-27 10:48:09

avatar Przy paru wzmocnieniach, celem KS-u powinien być przedział 15-20 punktów w rundzie wiosennej. W tej lidze każdy może wygrać z każdym. 3 punkty już są za Golinkę, więc walczyć o punkty w każdym meczu a może moje założenie się spełni:)

autor: ~Lars 2010-01-27 15:14:33

avatar Panowie z tego co wiem to na meczu z Lipnem w drużynie gospodarzy zabrakło najskuteczniejszego snajpera , więc rewanż będzie trudny.

autor: ~Admin 2010-01-27 16:21:23

avatar Lars zgadza się. W ekipie Orła zabrakło D. Podgórskiego być może kogoś jeszcze, natomiast Ludwinowo także zagrało bez dwójki kluczowych graczy jakimi bez wątpienia  są Jarek Lisiecki i Krzysztof Stachowiak. Nieobecny w Lipnie był także trener KS-u, Grzegorz Chorała który w tym samym czasie rozgrywał spotkanie w barwach Dąbroczanki Pępowo której jest graczem. Należy zaznaczyć że obecność szkoleniowca zawsze mobilizująco wpływa na postawę zawodników. Podsumowując mecz w Lipnie był ciekawym i wyrównanym widowiskiem, oby rewanż w Pępowie był jeszcze ciekawszy :) Pozdrowienia dla Całej ekipy Orła Lipno.

autor: ~Sokół Chwałkowo 2010-01-27 16:25:00

avatar Przestańcie, my graliśmy w poprzedniej rundzie z Orłem, grał ten Podgórski i wygraliśmy 11:0. Chłop teraz przeważnie gra stopera i się chami...

autor: ~emsi 2010-01-27 21:40:11

avatar Nie pojedynczy zawodnicy wygrywają mecz tylko drużyna !!! fajna stronka pozdrawiam

autor: ~koral 2010-01-28 09:45:36

avatar

W drużynie KS nie ma indywidualnośći każdy gra dla zespołu. Atmosfera jest przednia takze warunki do stworzenia dobrych wyników są, i miejmy nadzieję ze je wykorzystamy.