Gdzie zagra trener KS-u wiosną ?

• autor: Admin, 2010-01-12 23:36
Piast Kobylin, Calisia Kalisz .... A może nadal Dąbroczanka Pępowo ?

Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

O tym że Grzegorz Chorała jest piłkarzem nieszablonowym, jak na nasze realia, wie chyba każdy sympatyk futbolu w okolicy. Nie dziwi więc, że pytają o niego różne kluby.

W aktualnym numerze tygodnika Życie Gostynia (nr. 2 540) możemy przeczytać że jeszcze nie jest przesądzone gdzie trener KS-u zagra na wiosnę.

"Sam zainteresowany przyznał że już po pierwszych rozmowach z Piastem Kobylin, który czyni starania o tego doświadczonego piłkarza już po raz trzeci"
- Nie wykluczam, że mimo wszystko pozostanę w Pępowie, bo to jest ciągle realne. Przyznaję jednak, że tym razem bardzo poważnie biorę pod uwagę możliwość gry w Piaście, bo to drużyna z dużym potencjałem i perspektywami na grę w trzeciej lidze. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach - stwierdził niekwestionowany lider Dąbroczanki Pępowo, Grzegorz Chorała.

Na temat ewentualnego transferu wypowiedział się również trener czwartoligowca z Kobylina Marek Nowicki.
- Pierwszą rozmowę z Grzegorzem przeprowadziłem na mikołajkowym turnieju w Gostyniu. Obecnie mógłbym powiedzieć, że jesteśmy na wstępnym etapie. Przyznaje, że szukamy piłkarza na tą pozycję, który na boisku byłby partnerem dla Tomasza Kempińskiego ... Grzegorz Chorała dysponuje m.in. bardzo dobrym uderzeniem z dystansu, dlatego jeśli dołączyłby do nas, to nasza gra stałaby się bardziej urozmaicona - tłumaczy grający trener Piasta Kobylin.

Grzegorz Chorała
ImięGrzegorz
NazwiskoChorała
Kraj Polska
Data urodzenia17 marca 1982
Miejsce urodzenia Gostyń
Wzrost / waga180 cm / 78 kg
Fot: Łódzki KS
Pozycjapomocnik

W swojej dotychczasowej karierze Grzegorz Chorała reprezentował barwy takich klubów jak :
-ŁKS Łódź
-Obra Kościan
-Jantar Ustka
- Cartusia Kartuzy
- Sparta Miejska Górka
- Dąbroczanka Pępowo - aktualnie

autor: ~anonim 2010-01-13 12:07:02

avatar I bardzo dobrze. Niech idzie do Kobylina. Bo w Pępowie się marnuje. A Piast przynajmniej ma jakieś cele, a nie tylko bylę IV ligę utrzymać. Trzeba sobie stawiać ambitne cele. Gratuluję trenerowi. A KS-owi gratuluję trenera.

autor: ~ludz 2010-01-13 21:32:14

avatar Naprawdę grał kiedyś w ŁKS Łódź ??!!! LOL Ja od zawsze myślałem że to żart był jak ktoś gadał że grał.