Turniej z udziałem trenera.

• autor: Admin, 2009-12-22 22:10
Trener KS Ludwinowo Grzegorz Chorała wziął udział w silnie obsadzonym turnieju w Gostyniu.

Janusz Gancarczyk, Wojciech Kaczmarek, (obaj Śląsk Wrocław) Bartosz Rymaniak, Łukasz Jasiński, (obaj Zagłębie Lubin) Tomasz Nowak, (Polonia Bytom) Sebastian Fechner, (Flota Świnoujście) Michał Grobelny (Górnik Łęczna) to tylko kilku zawodników którzy wspólnie z trenerem Grzegorzem Chorałą wzięli udział w IX Halowym Turnieju Mikołajkowym w Piłce Nożnej.

Formuła turnieju odbywała się systemem „każdy z każdym”. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie co nagradzane było przez gostyńską publiczność gromkimi brawami. Walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca.

Tegoroczny IX Turniej Mikołajkowy w Piłce Nożnej wygrała drużyna „Wojtek Team” z Wojciechem Kaczmarkiem na czele. Zespół nie przegrał żadnego spotkania zdobywając 10 punktów. Drugie miejsce zajął zespół „ALFA” I Gostyń, a na trzecim uplasowała się drużyna "Tomek Team". Na kolejnych pozycjach  udział w imprezie zakończyli „Omlet Team” a piąte miejsce przypadło w udziale zespołowi „ALFA” II Gostyń.

Podczas imprezy przyznano również nagrody indywidualne. Nagrodę najlepszego strzelca turnieju otrzymał Tomasz Nowak, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Wojciech Kaczmarek.

autor: ~lokalny 2009-12-28 10:20:08

avatar Trener największa gwiazdą Ludwinowa!