Aktualności

ORLIK KS LUDWINOWO-KORONA PIASKI 4-3 (foto)

• autor: admin, 2014-04-03 21:05

Drużyna Orlików zwycięża w meczu inaugurującym rundę wiosenną...

Na inaugurację rundy wiosennej Orliki KS Ludwinowo zmierzyli się z drużyną Korony Piaski. Mecz od pierwszej minuty stał na wysokim poziomie. Oba zespoły składnie budowały akcje i sprawdzały umiejętności dobrze w tym dniu dysponowanych bramkarzy. Jako Pierwsi bramkę zdobyli młodzi adepci z Ludwinowa a konkretnie Mikołaj Biernacki, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie. Tuż przed przerwą goście zdobyli bramkę kontaktową i do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku
2:1. Druga połowa to otwarta gra obu zespołów, wymiana ciosów po obu stronach boiska. Dobrze konstruowane ataki przyniosły kolejne dwie bramki gościom. Jednak wynik 2:3 utrzymywał się tylko przez kilka minut. Po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Przemysław Przewoźny doprowadzając do remisu. Pięć minut przed gwizdkiem kończącym spotkanie indywidualnymi umiejętnościami popisał się Mikołaj Biernacki dając zespołowi czwartą bramkę i zwycięstwo w meczu. Cały zespół zasłużył na słowa uznania
za walkę i determinację w grze. Gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

SKŁAD DRUŻYNY KS LUDWINOWO
DAWID FABIANOWSKI , KRZYSZTOF KENIG, SZYMON GRUND, PIOTR PODWORSKI, KACPER GOŚCIAŃSKI, ANTONI KUŹNIK, MIKOŁAJ BIERNACKI, ALBERT BETOWSKI, WOJTEK BŁASZYK, PRZEMYSŁAW PRZEWOŹNY, ARTUR KAMIENIARZ, JAKUB DZIAŁOWSKI TRENER ŁUKASZ CEBULSKI.