statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis KS z Białym Orłem

• autor: admin, 2014-03-09 17:07

W niedzielne południe na boisku w Pępowie KS zremisował z Białym Orłem Koźmin 2-2

0-1 30min

1-1 45min Łukasz Cebulski

1-2 50min

2-2 80min Jakub Kiliński

więcej w rozwinięciu newsa...

Lider kaliskiej klasy okręgowej zaprezentował się w Pępowie bardzo dobrze. Był zespołem częściej utrzymującym się przy piłce i bardziej zagrażał bramce Banaszaka. KS w pierwszej odsłonie meczu zagrażał głównie po stałych fragmentach gry. Bramkę na 0-1 zawodnik gości zdobył po bardzo ładnym strzale z ostrego kąta i Banaszak musiał wyciągać piłkę z bramki.

W 45 minucie przed narożnikiem pola karnego został sfaulowany Nikodem Kozak. Piłkę ustawił Łukasz Cebulski i popisuje się pięknym strzałem w "okienko". Piłka wpada do siatki po wcześniejszym odbiciu od poprzeczki.

W drugiej połowie sytuacji było już dużo więcej. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Kilkakrotnie Banaszak pokazał, że to jemu należy się miejsce w pierwszej jedenastce:) broniąc groźne strzały. W drużynie KS swoje sytuacje mieli Kozak, Kajoch, Krajka, Knecht lecz piłka po ich strzałach nie znalazła drogi do bramki.

W 80 min po bardzo ładnej akcji Krajka zagrywa piętą do wychodzącego na czystą pozycję Kilińskiego i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza przyjezdnych.

Banaszak-Piotrowiak,Cebulski,Kędziora, Stachowiak - Berger, Urbański, Szumny, Spychała - Kozak, Krajka

na zmiany wchodzili: Kajoch, Knecht, Kopieć, Kiliński,