Sarnowianka Sarnowa - KS Ludwinowo 1-5

Urbański, Krajka, samobójcza, Kopieć, Krajka

więcej w rozwinięciu newsa....

W sobotnie popołudnie KS udał się na spotkanie z Sarnowianką Sarnowa występującą w leszczyńskiej A-klasie.

Od początku spotkania nie dało się zauważyć jakiegoś zawrotnego tempa. Gra była dość wyrównana, jednak kilka sytuacji bramkowych stworzyła sobie drużyna KS, a dokładnie Karol Lisiak, Nikodem Kozak i Hubert Krajka. Ten Ostatni miał najlepszą okazję do strzelenia bramki lecz przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Druga połowa to już zupełnie inna drużyna gości. Szybko strzelone 3 bramki podcięły skrzydła zawodnikom z Sarnowy. Najpierw ładnym uderzeniem z ok. 20 metrów popisał się Miłosz Urbański, chwilę później po składnej akcji Stachowiak wstrzelił piłkę w pole karne, a tam Krajka skierował ją do bramki. Nie minęło kilka minut i było 3-0. Piłkę z autu otrzymał Krajką i mocno podał w pole karne lecz obrońca "uprzedził" Kozaka i skierował ją do własnej bramki. Chwilę później gospodarze po stracie piłki naszych zawodników strzelili bramkę kontaktową. Nie poszli jednak za ciosem i to KS strzelił 4 bramkę. Jej autorem był Kopieć, który minął bramkarza i posłał piłkę do bramki. W ostatniej sytuacji meczu nasi zawodnicy wywalczyli rzut rożny. Urbański wrzucił piłkę idealnie na głowę Krajki i było 5-1.