Remis z liderem

• autor: Siminho, 2013-11-17 18:45

KS Ludwinowo  0:0  Kania Gostyń

Drugi mecz z Kanią tej wiosny i drugi bezbramkowy remis...

W te, chłodne, niedzielne popołudnie kibice zgromadzeni na stadionie w Pępowie byli świadkami niezwykle wyrównanego, pełnego męskiej walki meczu rozgrywanego na (powiedzmy) bardzo wymagającej murawie.

Spotkanie rozpoczęło się, dość niespodziewanie, od wysokiego pressingu gospodarzy. Lecz w pierwszych 20 minutach obie drużyny nie wypracowały sobie dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Optyczna przewaga zawodników z Ludwinowa nie dała im prowadzenia.
Choć w pierwszej połowie beniaminek stworzył sobie więcej sytuacji podbramkowych, to goście za sprawą Krzysztofa Pakosza byli bliżsi objęcia prowadzenia, lecz piłka uderzona przez lewoskrzydłowego Kanii odbiła się od poprzeczki.

Początek drugiej części s[ptkania to ponownie delikatna przewaga gospodarzy i 100% sytuacja Grzegorza Chorały, który otrzymał dobre podanie od Lisiaka, lecz piłka skoczyła na nierównej murawie i bramkarz gości dobrze wyszedł z opresji.
Kania największe zagrożenie pod bramką Banaszaka stwarzała po stałych fragmentach gry, ale to było za mało na dość pewnie grającą defensywę piłkarzy z Ludwinowa.

Mecz zakończył się sprawiedliwym, bezbramkowym remisem i obie drużyny ze sporym niedosytem schodziły z boiska.

Teraz czas na przerwę zimową i w styczniu Nasi zawodnicy rozpoczną okres przygotowawczy, a już w połowie marca kolejne zmagania ligowe.

W przyszłym tygodniu zawodnicy odbędą ostatni trening w tym roku, na którym mile widziani będą również kibice. Więcej informacji wkrótce.