Miłosz Urbański bramka bramka  zmiana 72" Bogusław Ptak
Adrian Lisiecki  zmiana 50" Konrad Cichy bramka
10.
Grzegorz Chorała bramka  kontuzja 85" Łukasz Cebulski
11.
Jakub Szczęsny bramka bramka

Mecz zgodnie z przewidywaniami rozpoczął się od ataków gospodarzy, nie przynosiły one jednak zamierzonego efektu w postaci goli. Gracze Kormorana po pierwszych dość niemrawych minutach spotkania uspokoili swoją grę, raz po raz starając się zagrozić bramce strzeżonej przez Tomasza Stachowiaka. Mimo kilku dobrych okazji dla "biało-niebieskich" dość długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Najlepszą szansę na otworzenie wyniku zmarnował Nikodem Kozak, który nie wykorzystał rzutu karnego. Piłka po uderzeniu "Kozy" trafiła w słupek, próbę dobitki zablokował obrońca gości. bramka KS wyszedł na prowadzenie w 41' minucie, kiedy to ładnym uderzeniem z powietrza popisał się Jakub Szczęsny. Dwie minuty później było już 2:0. bramka Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Grzegorz Chorała. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie.

zmiana W drugiej połowie pierwszym faktem wartym odnotowania był debiut Konrada Cichego w barwach KS-u, który w 50' minucie zastąpił na placu gry Adriana Lisieckiego. bramka bramka W tej części gry przewaga ekipy z Ludwinowa była już bardzo wyraźna, czego efektem były dwa trafienia Miłosza Urbańskiego. Wyczyn tym bardziej imponujący, że "Miły" zaliczył swoje trafienia na przestrzeni dwóch minut! zmiana W 67' minucie na boisku pojawił się Paweł Poślednik, zastępując na nim Nikodema Kozaka. zmiana Kolejną zmianą personalną wejście na plac gry Bogusława Ptaka w miejsce Miłosza Urbańskiego. bramka Na 5:0 podwyższył nowy nabytek Klubu Sportowego Ludwinowo, Konrad Cichy. Fenomenalną asystą w tej sytuacji popisał się grający trener KS-u Grzegorz Chorała, który świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Cichego. Konrad świetnie złożył się do strzału z woleja i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę zanotował premierowe trafienie. bramka Ostatnią bramkę tego dnia zdobył ten sam zawodnik, który rozpoczął w niedzielę strzelanie na Sportowej w Pępowie, czyli Jakub Szczęsny. Cień na dotychczasowy przebieg spotkania rzuciła sytuacja z 85' minuty, kiedy to kontuzji nabawił się Grzegorz Chorała. kontuzja W niegroźnej sytuacji w środkowej strefie boiska, spóźniony gracz ze Święciechowy zdecydował się na nierozważny atak na nogi "Baksona". Skutkiem tego zagrania była kontuzja kostki szkoleniowca KS-u i tylko żółta karta dla zawodnika Kormorana.zmiana  Chorała z grymasem na twarzy został zniesiony z boiska, a w jego miejsce pojawił się na nim Łukasz Cebulski. Mecz ostatecznie zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem KS-u 6:0.