KS lepszy od Sokoła ! - relacja

• autor: Admin, 2012-03-11 20:20

W czwartym meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego Klub Sportowy Ludwinowo zanotował trzecie zwycięstwo.

KS wygrał 3:1 w meczu z "A" Klasowym Sokołem Chwałkowo, a bramki dla KS-u zdobyli : Nikodem Kozak, Tomasz Szumny, Miłosz Urbański.

Szczegóły spotkania w rozwinięciu newsa >>>

W niedzielne popołudnie na boisku w Chwałkowie doszło do pojedynku miejscowego Sokoła z Klubem Sportowym Ludwinowo. Oba zespoły wchodzą w decydującą fazę przygotowań. Podopieczni Dawida Kaczmarka już 25 marca zainaugurują rozgrywki w rundzie wiosennej w meczu przeciwko Ruchowi Bojanowo, natomiast zespół prowadzony przez trenera Chorałę zmierzy się 28 marca z Rydzyniakiem Rydzyna w meczu 1/8 Pucharu Polski OZPN Leszno.

Mecz lepiej rozpoczął się dla gości z Ludwinowa; Nikodem Kozak dobija skutecznie strzał Tomasza Szumnego i KS na prowadzeniu.

Kolejna bramka padła po składnej akcji Kozaka i Urbańskiego na skrzydle, Miły zagrał w pole karne do Szczęsnego, ten wystawił piłkę Szumnemu który uderzeniem po długim słupku podwyższył wynik spotkania.

Trzecie trafienie dla KS-u było dziełem Miłosza Urbańskiego, który po indywidualnej akcji ograł kilku rywali, po czym wbiegł z piłką w pole karne, aby w końcowej fazie mocnym uderzeniem nie dać bramkarzowi żadnych szans na skuteczną interwencję.

Bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Wieczorek, który wykorzystał nieporozumienie graczy KS-u i uderzając lobem nad wybiegającym z bramki Stachowiakiem umieścił piłkę w siatce.

Spotkanie z Sokołem było kolejnym ważnym etapem podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej i meczu w PP. Po zmaganiach towarzyskich wszyscy z niecierpliwością oczekują najbliższego meczu o stawkę. "Biało-niebieskich" czeka jeszcze sparing z Orłem Lipno, po którym do inauguracji pozostanie naprawdę niewiele czasu.

KS LUDWINOWO

T. Stachowiak - B. Majewski, Cebulski, R. Poślednik, K. Stachowiak, Lisiecki, Szumny, Zaworowski, Urbański, Kozak, Szczęsny

zagrali także : Wozich, Sarbinowski, Ptak, Piotrowiak, Hyżyk, P. Poślednik