10 : 1 - 82' K. Stachowiak (po indywidualnej akcji)

KS Ludwinowo

________________________________________________________________________

Dzisiejsze spotkanie z Promieniem Sarbinowo miało być dla KS-u meczem prawdy.

Czy takim było ... ?  Przekonali się o tym wszyscy, którzy w niedzielne przedpołudnie pojawili się na stadionie w Pępowie.

Podopieczni trenera Chorały wyszli na mecz zmotywowani, z wiarą we własne umiejętności.

Ciążyła jednak na nich presja wyniku ze Starkowa, gdzie KS rozbił wysoko miejscowy Start. Chłopacy chcieli udowodnić wszystkim że ten pogrom nie był przypadkowy.

Mecz rozpoczął się zgodnie z założeniami gospodarzy. "Biało-niebiescy" atakowali, jednak ku zaskoczeniu wszystkich, to Promień wyszedł na prowadzenie, po ładnym uderzeniu z dystansu w 5 minucie.

KS podrażniony utratą bramki, rzucił się do odrabiania strat. Kilka minut później z prawej strony dośrodkował aktywny dzisiaj Lisiecki, dobrze w polu karnym znalazł się Wozich, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

Kolejna bramka była także dziełem "Małego", który dzisiejsze spotkanie zakończył z imponującym dorobkiem 6 bramek oraz asysty.

Na 3 : 1 podwyższył Szczęsny, który także zaliczył dobry występ notując 3 trafienia oraz asystę.

Wynik do przerwy nie uległ zmianie, KS 3 : 1 Promień.

W drugiej połowie strzelanie ponownie rozpoczął Wozich, wykorzystując sytuację 1 na 1 po długim wykopie Tomasza Stachowiaka.

KS rządził niepodzielnie na murawie, dominując we wszystkich aspektach gry.

Szczególnie dobrze prezentował się środek pola w którym dzielił i rządził Tomasz Szumny wspierany przez Dariusza Zaworowskiego. Współpraca tej dwójki zawodników zasługuje na szczególne uznanie.

Kolejne bramki padały jak na zawołanie, a mając na uwadze ilość niewykorzystanych sytuacji, to  końcowy wynik 11:1 jest najniższym wymiarem kary dla Promienia Sarbinowo.

Tym meczem KS Ludwinowo udowodnił, że 1:13 w Starkowie to nie przypadek ...

Widzów na meczu : ok. 80