Rączka - Śląski, R. Poślednik, K. Stachowiak, Grabias(45' P. Poślednik), Szumny, Zaworowski, Hyżyk(58' Piotrowiak), Biernacki(45' Sarbinowski), Wozich(63' Ptak), Lisiecki(20' Szczęsny)

Miłym akcentem rozpoczął się niedzielny sparing z LZS Dubin. Koledzy z boiska, działacze oraz kibice symbolicznie podziękowali Jarosławowi Lisieckiemu za wkład w budowę oraz godne reprezentowanie barw Klubu.
Jarek mimo iż zdecydował się "zawiesić buty na kołu", otwarcie zadeklarował że nadal aktywnie wspierał będzie najlepszy Klub w Polsce !

Sparing z LZS Dubin miał być dla podopiecznych trenera Chorały generalnym sprawdzianem przed inauguracją rozgrywek ligowych, która już na dwa tygodnie.
Drużynę do tego meczu poprowadził w roli kapitana sam jubilat Lisiecki.

Mecz rozpoczął się`od zdecydowanych ataków gospodarzy,którzy dyktowali warunki na boisku, jednak w żaden sposób nie przekładało się to na zdobycz bramkową.
Okazję do zdobycia gola miał nie kto inny jak Jarek Lisiecki, jednak w pierwszej sytuacji górą był bramkarz LZS-u, w drugiej natomiast zabrakło centymetrów.
Symboliczna zmiana nastąpiła w dwudziestej minucie spotkania, kiedy to na placu gry w miejsce popularnego "Witolda" na placu gry pojawił się Szczęsny.

Worek z bramkami rozwiązał nowy nabytek KS-u Mateusz Wozich, który w całym spotkaniu zanotował trzy trafienia.

Drugą bramkę dla "biało-niebieskich" zdobył Szczęsny, po dobrym zagraniu od Piotra Biernackiego.

Jeszcze przed przerwą goście zdobyli kontaktowego gola, jego autorem był Paweł Talaga.

Na drugą połowę gracze KS-u wyszli zmotywowani i skoncentrowaniu, co potwierdził trafieniem tuż po wznowieniu, wykazujący dużą chęć do gry Wozich.

Koleje trafienia zanotował Szczęsny zdobywając w przekroju całego spotkani imponującą ilość czterech goli.

Jakub zanotował także dwie asysty.

Bardzo ładną bramkę zdobył Paweł Poślednik po dwójkowej akcji ze Szczęsnym.

Po przebojowej, indywidualnej akcji szansę na bramkę miał aktywny Zaworowski, jednak górą był bramkarz gości.

Dzieła zniszczenia dokonał Tomasz Szumny, dla którego trafienie na 9:2 było zwieńczeniem bardzo udanego debiutu, w którym poza golem zanotował także trzy wyborne asysty.

Szumny na boisku potwierdził, że posiada solidny warsztat piłkarski, oraz umiejętności pozwalające na kreowanie gry całego zespołu.

Na pochwały zasługują wszyscy zawodnicy którzy w niedzielne popołudnie zostawili sporo zdrowia na boisku.