Adrian Lisiecki   65" Mateusz Wozich (1 bramka)
Piotr Biernacki  (1 asysta)   78" Szymon Pepliński
11.
Jakub Szczęsny  (1 asysta)   87" Paweł Poślednik

_________________________________________________

Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami a sobotnie spotkanie na boisku w Dębnie Polskim miało tylko jednego faworyta, był nim miejscowy Pelikan.
"Biało-niebiescy" choć niżej notowani, przez wielu skazywani na porażkę, udowodnili sobie i innym, że jeśli się chce, to można.

Mecz rozpoczął się nieporadnych ataków zarówno z jednej jak i z drugiej strony.
Z biegiem czas zaczęła nasilać się przewaga gospodarzy, która została udokumentowana bramką. 1:0

Podrażnieni stratą gola zawodnicy KS-u zaczęli śmielej atakować, uzyskali nawet w dłuższym okresie gry przewagę, jednak to Pelikan jeszcze przed przerwą zdobył drugiego gola. 2:0

Na przerwę podopieczni trenera Chorały schodzili z bagażem dwóch bramek.
W szatni padło kilka męskich słów zarówno ze strony sztabu szkoleniowego jak i samych zawodników.
Na drugą połowę drużyna z Ludwinowa wyszła zmotywowana, z wiarą w końcowe zwycięstwo.

Po przerwie to KS dyktował warunki gry, czego efektem była pierwsza bramka zdobyta przez Dariusza Zaworowskiego. 2:1

W międzyczasie na boisku Pawła Majewskiego zastąpił Jakub Grabias, grający ostatnio na boiskach Klasy Okręgowej w barwach Szewy Gostyń.

Niestety naszym zawodnikom przydarzył się błąd w ustawieniu, co skrzętnie wykorzystali gospodarze, strzelając bramkę na 3:1.

Sygnał do ataku "biało-niebieskim" dał po raz kolejny Dariusz Zaworowski, który po podaniu Damiana Hyżyka(ostatnio Szewa Gostyń) zdobył kontaktowego gola. 3:2

Piłkarze z Ludwinowa stwarzali sobie kolejne sytuacje strzeleckie.
Bardzo dobre podanie od Piotra Biernackiego otrzymał wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Mateusz Wozich(ostatnio Zjednoczeni Pudliszki), który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i w sytuacji "jeden na jeden" pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. 3:3

Decydujący cios zadał aktywny na boisku Grabias, który pięknym strzałem z przed pola karnego nie dał bramkarzowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję. 3:4 !

Ostatnie minuty spotkania to chaotyczne ataki gospodarzy, które jednak nie przyniosły efektu i korzystny wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka, po którym to "B" Klasowy KS Ludwinowo mógł świętować awans do II Rundy Okręgowego Pucharu Polski !!!