KS Ludwinowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na Stronie KS Ludwinowo
  • Aktualności:
  • 2016-04-29 22 KOLEJKA KLASY OKREGOWEJ
  • 2016-04-22 21 KOLEJKA KLASY OKRĘGOWEJ
  • 2016-04-20 PUCHAR POLSKI
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Brenewia Wijewo - Pogoń Śmigiel
  • Orkan Chorzemin - Sokół Kaszczor
  • KS PIAST PONIEC LUDWINOWO - Orla Jutrosin
  • Zjednoczeni Pudliszki - GKS Włoszakowice 1:3
  • Krobianka Krobia - Sparta Miejska Górka
  • LZS Stare Oborzyska - Wisła Borek Wielkopolski
  • Helios Czempiń - Rydzyniak Rydzyna
  • Promień Krzywiń - Kania Gostyń
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 286, wczoraj: 386
ogółem: 981 447

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-15 Krobianka Krobia 3:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
2015-08-15 Zjednoczeni Pudliszki 2:3 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
2015-08-15 Orkan Chorzemin 4:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2015-08-15 Pogoń Śmigiel 2:1 Kania Gostyń zobacz ›
2015-08-15 Sokół Kaszczor 3:1 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2015-08-15 Orla Jutrosin 5:0 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2015-08-15 GKS Włoszakowice 2:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2015-11-21 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 1:2 Helios Czempiń zobacz ›
2015-08-22 LZS Stare Oborzyska 3:1 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
2015-08-22 Brenewia Wijewo 0:7 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2015-08-22 Wisła Borek Wielkopolski 1:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
2015-08-22 Rydzyniak Rydzyna 1:2 Orla Jutrosin zobacz ›
2015-08-22 Kania Gostyń 6:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2015-08-22 Promień Krzywiń 1:1 Pogoń Śmigiel zobacz ›
2015-08-22 Orkan Chorzemin 4:0 Helios Czempiń zobacz ›
2015-08-22 Zjednoczeni Pudliszki 6:1 Krobianka Krobia zobacz ›
2015-08-29 Orkan Chorzemin 2:2 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
2015-08-29 Pogoń Śmigiel 0:1 Helios Czempiń zobacz ›
2015-08-29 Sokół Kaszczor 7:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2015-08-29 Orla Jutrosin 0:1 Kania Gostyń zobacz ›
2015-08-30 Zjednoczeni Pudliszki 5:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
2015-08-30 GKS Włoszakowice 1:3 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2015-08-30 Sparta Miejska Górka 1:2 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2015-09-09 Krobianka Krobia 3:3 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
2015-09-02 Brenewia Wijewo 0:3 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2015-09-02 Rydzyniak Rydzyna 4:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2015-09-02 Kania Gostyń 5:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
2015-09-02 Promień Krzywiń 2:0 Orla Jutrosin zobacz ›
2015-09-02 Helios Czempiń 3:2 Sokół Kaszczor zobacz ›
2015-09-02 LZS Stare Oborzyska 2:2 Pogoń Śmigiel zobacz ›
2015-09-02 Krobianka Krobia 5:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
2015-09-02 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 4:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2015-09-05 Pogoń Śmigiel 5:2 Krobianka Krobia zobacz ›
2015-09-05 Sokół Kaszczor 2:1 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
2015-09-06 Brenewia Wijewo 5:0 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
2015-09-06 Orkan Chorzemin 3:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2015-09-06 Orla Jutrosin 1:3 Helios Czempiń zobacz ›
2015-09-06 GKS Włoszakowice 0:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2015-09-06 Sparta Miejska Górka 0:3 Kania Gostyń zobacz ›
2015-09-06 Rydzyniak Rydzyna 3:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2015-09-12 Kania Gostyń 2:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2015-09-12 LZS Stare Oborzyska 2:3 Orla Jutrosin zobacz ›
2015-09-12 Zjednoczeni Pudliszki 3:1 Pogoń Śmigiel zobacz ›
2015-09-12 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 3:0 Orkan Chorzemin zobacz ›
2015-09-13 Rydzyniak Rydzyna 7:4 Brenewia Wijewo zobacz ›
2015-09-13 Promień Krzywiń 0:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2015-09-13 Helios Czempiń 6:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
2015-09-13 Krobianka Krobia 0:2 Sokół Kaszczor zobacz ›
2015-09-19 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 2:0 Pogoń Śmigiel zobacz ›
2015-09-19 Sokół Kaszczor 4:5 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2015-09-19 Orla Jutrosin 1:0 Krobianka Krobia zobacz ›
2015-09-19 Wisła Borek Wielkopolski 2:0 Promień Krzywiń zobacz ›
2015-09-20 Orkan Chorzemin 4:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
2015-09-20 GKS Włoszakowice 6:2 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
2015-09-20 Sparta Miejska Górka 2:1 Helios Czempiń zobacz ›
2015-09-20 Rydzyniak Rydzyna 1:4 Kania Gostyń zobacz ›
2015-09-26 LZS Stare Oborzyska 2:2 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2015-09-26 Krobianka Krobia 5:4 GKS Włoszakowice zobacz ›
2015-09-26 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
2015-09-27 Brenewia Wijewo 0:4 Kania Gostyń zobacz ›
2015-09-27 Promień Krzywiń 0:1 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2015-09-27 Helios Czempiń 3:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2015-09-27 Zjednoczeni Pudliszki 2:2 Orla Jutrosin zobacz ›
2015-09-27 Orkan Chorzemin 2:1 Pogoń Śmigiel zobacz ›
2015-10-03 Pogoń Śmigiel 4:0 Brenewia Wijewo zobacz ›
2015-10-03 Sokół Kaszczor 0:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
2015-10-03 Orla Jutrosin 1:2 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
2015-10-03 Wisła Borek Wielkopolski 2:3 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
2015-10-03 Kania Gostyń 5:0 Promień Krzywiń zobacz ›
2015-10-04 GKS Włoszakowice 2:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2015-10-04 Sparta Miejska Górka 3:1 Krobianka Krobia zobacz ›
2015-10-04 Rydzyniak Rydzyna 5:2 Helios Czempiń zobacz ›
10  2015-10-10 LZS Stare Oborzyska 3:1 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
10  2015-10-10 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 4:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
10  2015-10-10 Pogoń Śmigiel 6:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
10  2015-10-11 Brenewia Wijewo 1:4 Promień Krzywiń zobacz ›
10  2015-10-11 Helios Czempiń 0:2 Kania Gostyń zobacz ›
10  2015-10-11 Krobianka Krobia 2:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
10  2015-10-11 Zjednoczeni Pudliszki 2:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
10  2015-10-11 Orkan Chorzemin 6:0 Orla Jutrosin zobacz ›
11  2015-10-17 Orla Jutrosin 0:2 Pogoń Śmigiel zobacz ›
11  2015-10-17 Wisła Borek Wielkopolski 1:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
11  2015-10-17 Kania Gostyń 2:0 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
11  2015-10-18 Sokół Kaszczor 3:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
11  2015-10-18 GKS Włoszakowice 0:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
11  2015-10-18 Sparta Miejska Górka 1:2 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
11  2015-10-18 Rydzyniak Rydzyna 3:1 Krobianka Krobia zobacz ›
11  2015-10-18 Promień Krzywiń 2:1 Helios Czempiń zobacz ›
12  2015-10-24 LZS Stare Oborzyska 2:2 Promień Krzywiń zobacz ›
12  2015-10-24 Zjednoczeni Pudliszki 2:2 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
12  2015-10-24 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 2:4 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
12  2015-10-24 Pogoń Śmigiel 2:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
12  2015-10-24 Sokół Kaszczor 6:2 Orla Jutrosin zobacz ›
12  2015-10-25 Brenewia Wijewo 0:6 Helios Czempiń zobacz ›
12  2015-10-25 Krobianka Krobia 2:3 Kania Gostyń zobacz ›
12  2015-10-25 Orkan Chorzemin 0:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
13  2015-11-07 Orla Jutrosin 7:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
13  2015-11-07 Wisła Borek Wielkopolski 1:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
13  2015-11-07 Kania Gostyń 3:0 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
13  2015-11-08 GKS Włoszakowice 1:2 Sokół Kaszczor zobacz ›
13  2015-11-08 Sparta Miejska Górka 1:0 Pogoń Śmigiel zobacz ›
13  2015-11-08 Rydzyniak Rydzyna 1:1 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
13  2015-11-08 Promień Krzywiń 4:2 Krobianka Krobia zobacz ›
13  2015-11-08 Helios Czempiń 0:2 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
14  2015-11-11 Brenewia Wijewo 1:4 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
14  2015-11-11 Krobianka Krobia 3:6 Helios Czempiń zobacz ›
14  2015-11-11 Zjednoczeni Pudliszki 2:3 Promień Krzywiń zobacz ›
14  2015-11-11 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 0:3 Kania Gostyń zobacz ›
14  2015-11-11 Orkan Chorzemin 1:0 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
14  2015-11-11 Pogoń Śmigiel 2:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
14  2015-11-11 Sokół Kaszczor 4:3 Sparta Miejska Górka zobacz ›
14  2015-11-11 Orla Jutrosin 2:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
15  2015-11-14 Wisła Borek Wielkopolski 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
15  2015-11-14 Rydzyniak Rydzyna 3:1 Pogoń Śmigiel zobacz ›
15  2015-11-14 Kania Gostyń 0:0 Orkan Chorzemin zobacz ›
15  2015-11-14 LZS Stare Oborzyska 4:2 Krobianka Krobia zobacz ›
15  2015-11-15 GKS Włoszakowice 3:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
15  2015-11-15 Sparta Miejska Górka 1:2 Orla Jutrosin zobacz ›
15  2015-11-15 Promień Krzywiń 2:1 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
15  2015-11-15 Helios Czempiń 4:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
16  2016-03-19 LZS Stare Oborzyska 2:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
16  2016-03-19 Kania Gostyń 2:1 Pogoń Śmigiel zobacz ›
16  2016-03-19 Rydzyniak Rydzyna 4:2 Sokół Kaszczor zobacz ›
16  2016-03-20 Helios Czempiń 2:3 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO relacja ›
16  2016-03-20 Brenewia Wijewo 0:2 Krobianka Krobia zobacz ›
16  2016-03-20 Promień Krzywiń 0:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
16  2016-03-20 Wisła Borek Wielkopolski 2:5 Orla Jutrosin zobacz ›
16  2016-03-20 Sparta Miejska Górka 0:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
17  2016-03-26 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 2:3 LZS Stare Oborzyska relacja ›
17  2016-03-26 Sparta Miejska Górka 1:2 Brenewia Wijewo zobacz ›
17  2016-03-26 GKS Włoszakowice 2:2 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
17  2016-03-26 Orla Jutrosin 2:3 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
17  2016-03-26 Sokół Kaszczor 0:5 Kania Gostyń zobacz ›
17  2016-03-26 Pogoń Śmigiel 2:1 Promień Krzywiń zobacz ›
17  2016-03-26 Helios Czempiń 1:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
17  2016-03-26 Krobianka Krobia 2:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
18  2016-04-02 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 1:3 Krobianka Krobia relacja ›
18  2016-04-02 LZS Stare Oborzyska 3:2 Orkan Chorzemin zobacz ›
18  2016-04-02 Kania Gostyń 5:1 Orla Jutrosin zobacz ›
18  2016-04-03 Brenewia Wijewo 2:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
18  2016-04-03 Helios Czempiń 0:0 Pogoń Śmigiel zobacz ›
18  2016-04-03 Promień Krzywiń 4:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
18  2016-04-03 Rydzyniak Rydzyna 3:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
18  2016-04-03 Wisła Borek Wielkopolski 2:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
19  2016-04-09 Sparta Miejska Górka 5:2 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
19  2016-04-09 Orla Jutrosin 0:1 Promień Krzywiń zobacz ›
19  2016-04-09 Pogoń Śmigiel 1:0 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
19  2016-04-09 Zjednoczeni Pudliszki 3:2 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO relacja ›
19  2016-04-10 Wisła Borek Wielkopolski 3:0 Brenewia Wijewo zobacz ›
19  2016-04-10 GKS Włoszakowice 0:6 Kania Gostyń zobacz ›
19  2016-04-10 Sokół Kaszczor 6:5 Helios Czempiń zobacz ›
19  2016-04-10 Orkan Chorzemin 5:1 Krobianka Krobia zobacz ›
20  2016-04-16 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 3:2 Brenewia Wijewo zobacz ›
20  2016-04-16 LZS Stare Oborzyska 5:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
20  2016-04-16 Kania Gostyń 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
20  2016-04-17 Zjednoczeni Pudliszki 2:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
20  2016-04-17 Krobianka Krobia 7:3 Pogoń Śmigiel zobacz ›
20  2016-04-17 Helios Czempiń 0:1 Orla Jutrosin zobacz ›
20  2016-04-17 Wisła Borek Wielkopolski 2:1 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
20  2016-04-24 Promień Krzywiń 6:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
21  2016-04-23 Brenewia Wijewo 0:3 Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
21  2016-04-23 Sparta Miejska Górka 1:1 Promień Krzywiń zobacz ›
21  2016-04-23 Orla Jutrosin 2:1 LZS Stare Oborzyska zobacz ›
21  2016-04-23 Sokół Kaszczor 2:8 Krobianka Krobia zobacz ›
21  2016-04-23 Pogoń Śmigiel 3:0 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
21  2016-04-23 Orkan Chorzemin 3:1 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO zobacz ›
21  2016-04-24 Wisła Borek Wielkopolski 1:2 Kania Gostyń zobacz ›
21  2016-04-24 GKS Włoszakowice 3:5 Helios Czempiń zobacz ›
22  2016-04-30 Brenewia Wijewo Orkan Chorzemin 16:00
22  2016-04-30 Pogoń Śmigiel KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 17:00
22  2016-04-30 Zjednoczeni Pudliszki Sokół Kaszczor 16:30
22  2016-04-30 Krobianka Krobia Orla Jutrosin 16:00
22  2016-04-30 LZS Stare Oborzyska GKS Włoszakowice 15:00
22  2016-04-30 Helios Czempiń Sparta Miejska Górka 16:00
22  2016-04-30 Promień Krzywiń Wisła Borek Wielkopolski 17:00
22  2016-04-30 Kania Gostyń Rydzyniak Rydzyna 15:00
23  2016-05-07 Kania Gostyń Brenewia Wijewo 16:00
23  2016-05-07 Sparta Miejska Górka LZS Stare Oborzyska 17:00
23  2016-05-07 GKS Włoszakowice Krobianka Krobia 17:00
23  2016-05-07 Orla Jutrosin Zjednoczeni Pudliszki 16:00
23  2016-05-07 Sokół Kaszczor KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 17:00
23  2016-05-07 Pogoń Śmigiel Orkan Chorzemin 17:00
23  2016-05-08 Rydzyniak Rydzyna Promień Krzywiń 15:00
23  2016-05-08 Wisła Borek Wielkopolski Helios Czempiń 15:00
24  2016-03-13 Zjednoczeni Pudliszki 1:3 GKS Włoszakowice zobacz ›
24  2016-05-14 Krobianka Krobia Sparta Miejska Górka 17:00
24  2016-05-15 Brenewia Wijewo Pogoń Śmigiel 15:00
24  2016-05-15 Orkan Chorzemin Sokół Kaszczor 16:00
24  2016-05-15 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO Orla Jutrosin 14:00
24  2016-05-15 LZS Stare Oborzyska Wisła Borek Wielkopolski 00:00
24  2016-05-15 Helios Czempiń Rydzyniak Rydzyna 15:00
24  2016-05-15 Promień Krzywiń Kania Gostyń 17:30
25  2016-05-21 Promień Krzywiń Brenewia Wijewo 17:00
25  2016-05-21 Kania Gostyń Helios Czempiń 16:00
25  2016-05-21 Sparta Miejska Górka Zjednoczeni Pudliszki 17:00
25  2016-05-21 Orla Jutrosin Orkan Chorzemin 16:00
25  2016-05-21 Sokół Kaszczor Pogoń Śmigiel 17:00
25  2016-05-22 Rydzyniak Rydzyna LZS Stare Oborzyska 15:00
25  2016-05-22 Wisła Borek Wielkopolski Krobianka Krobia 15:00
25  2016-05-22 GKS Włoszakowice KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 14:00
26  2016-06-26 Brenewia Wijewo Sokół Kaszczor 16:00
26  2016-06-26 Pogoń Śmigiel Orla Jutrosin 16:00
26  2016-06-26 Orkan Chorzemin GKS Włoszakowice 14:00
26  2016-06-26 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO Sparta Miejska Górka 16:00
26  2016-06-26 Zjednoczeni Pudliszki Wisła Borek Wielkopolski 16:00
26  2016-06-26 Krobianka Krobia Rydzyniak Rydzyna 15:00
26  2016-06-26 LZS Stare Oborzyska Kania Gostyń 15:00
26  2016-06-26 Helios Czempiń Promień Krzywiń 16:00
27  2016-06-29 Kania Gostyń Krobianka Krobia 14:00
27  2016-06-29 Rydzyniak Rydzyna Zjednoczeni Pudliszki 15:00
27  2016-06-29 Wisła Borek Wielkopolski KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 15:00
27  2016-06-29 Sparta Miejska Górka Orkan Chorzemin 15:00
27  2016-06-29 GKS Włoszakowice Pogoń Śmigiel 15:00
27  2016-06-29 Orla Jutrosin Sokół Kaszczor 15:30
27  2016-06-29 Helios Czempiń Brenewia Wijewo 14:00
27  2016-06-29 Promień Krzywiń LZS Stare Oborzyska 15:00
28  2016-06-04 Sokół Kaszczor GKS Włoszakowice 18:00
28  2016-06-04 Pogoń Śmigiel Sparta Miejska Górka 17:00
28  2016-06-04 Zjednoczeni Pudliszki Kania Gostyń 17:00
28  2016-06-04 LZS Stare Oborzyska Helios Czempiń 17:00
28  2016-06-05 Brenewia Wijewo Orla Jutrosin 16:00
28  2016-06-05 Orkan Chorzemin Wisła Borek Wielkopolski 16:00
28  2016-06-05 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO Rydzyniak Rydzyna 15:00
28  2016-06-05 Krobianka Krobia Promień Krzywiń 17:00
29  2016-06-12 LZS Stare Oborzyska Brenewia Wijewo 15:00
29  2016-06-12 Helios Czempiń Krobianka Krobia 15:00
29  2016-06-12 Promień Krzywiń Zjednoczeni Pudliszki 10:00
29  2016-06-12 Kania Gostyń KS PIAST PONIEC LUDWINOWO 15:00
29  2016-06-12 Rydzyniak Rydzyna Orkan Chorzemin 15:00
29  2016-06-12 Wisła Borek Wielkopolski Pogoń Śmigiel 15:00
29  2016-06-12 Sparta Miejska Górka Sokół Kaszczor 15:00
29  2016-06-12 GKS Włoszakowice Orla Jutrosin 15:00
30  2016-06-18 Brenewia Wijewo GKS Włoszakowice 17:00
30  2016-06-18 Orla Jutrosin Sparta Miejska Górka 17:00
30  2016-06-18 Sokół Kaszczor Wisła Borek Wielkopolski 17:00
30  2016-06-18 Pogoń Śmigiel Rydzyniak Rydzyna 17:00
30  2016-06-18 Orkan Chorzemin Kania Gostyń 17:00
30  2016-06-18 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO Promień Krzywiń 17:00
30  2016-06-18 Zjednoczeni Pudliszki Helios Czempiń 17:00
30  2016-06-18 Krobianka Krobia LZS Stare Oborzyska 17:00

Najbliższe spotkanie

Pogoń ŚmigielKS PIAST PONIEC  LUDWINOWO
Pogoń Śmigiel   KS PIAST PONIEC LUDWINOWO
2016-04-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orkan ChorzeminKS PIAST PONIEC  LUDWINOWO
Orkan Chorzemin 3:1 KS PIAST PONIEC LUDWINOWO
2016-04-23, 15:00:00
     

Kalendarium

29

04-2016

piątek

30

04-2016

sobota

Pogoń Śmigiel - KS PIAST PONIEC LUDWINOWO - 17:00

01

05-2016

niedziela

02

05-2016

pon.

03

05-2016

wtorek

04

05-2016

środa

05

05-2016

czwartek

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Brenewia Wijewo Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin Sokół Kaszczor
KS PIAST PONIEC LUDWINOWO Orla Jutrosin
Zjednoczeni Pudliszki 1:3 GKS Włoszakowice
Krobianka Krobia Sparta Miejska Górka
LZS Stare Oborzyska Wisła Borek Wielkopolski
Helios Czempiń Rydzyniak Rydzyna
Promień Krzywiń Kania Gostyń

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Promień Krzywiń - Brenewia Wijewo
Kania Gostyń - Helios Czempiń
Rydzyniak Rydzyna - LZS Stare Oborzyska
Wisła Borek Wielkopolski - Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka - Zjednoczeni Pudliszki
GKS Włoszakowice - KS PIAST PONIEC LUDWINOWO
Orla Jutrosin - Orkan Chorzemin
Sokół Kaszczor - Pogoń Śmigiel